KOWall Design


Witamy w Studiu Projektowania Wnętrz. Wykonujemy dla Państwa koncepcyjne i profesjonalne projekty aranżacji wnętrz domów, mieszkań, lokali komercyjnych i obiektów użyteczności publicznej. W naszej pracy używamy profesjonalnych, licencjonowanych programów projektowych, umożliwiających wykonanie realistycznych trójwymiarowych wizualizacji wnętrz.

Usługa krok po kroku:

Rozpoznanie oczekiwań klienta

Dobra współpraca zaczyna się zawsze od szczerej rozmowy. Ustalamy z Klientem jakie środki finansowe jest w stanie przeznaczyć na inwestycję. Nie projektujemy wnętrz przekraczających możliwości finansowe właściciela. Dokładnie i skrupulatnie inwentaryzujemy lokal: wykonujemy szkice pomieszczeń i zdejmujemy wymiary. Z uwagą słuchamy Klienta i bierzemy pod uwagę jego koncepcję.

Wizyta w sklepach specjalistycznych

Na kolejnym spotkaniu przedstawiamy Klientowi ofertę dostępnych na rynku materiałów, rozpoznając tym samym gust i ewentualne upodobania.
Przeglądamy wzorniki, próbki i katalogi branżowe.
Poświęcamy Klientom minimum 1 DZIEŃ, podczas którego odwiedzamy wszystkie okoliczne, godne polecenia hurtownie budowlane oraz sklepy z wyposażeniem wnętrz.

Wstępna koncepcja projektowa

Podczas kolejnego spotkania przedstawiamy naszą koncepcję projektową i wstępny kosztorys. Klient przekazuje nam swoje uwagi i dodatkowe oczekiwania, które zostają uwzględnione w końcowej wersji projektu i ostatecznym kosztorysie.

Przygotowanie Profesjonalnego Projektu

Podczas kolejnych spotkań przedstawiamy Państwu etapowo finalny projekt, który zawiera:

  • aplikację, umożliwiającą wirtualny spacer po zaprojektowanych pomieszczeniach
  • wydruki wyrenderowanych fotorealistycznych wnętrz w formacie trójwymiarowym, uwzględniające natężenie i zakres użytego oświetlenia, cienie, odbicia
  • wydruki rysunków technicznych zawierających wymiary pomieszczeń, wymiary projektowanych mebli i elementów wystroju
  • wydruki rzutów płaskich posadzek, sufitów i ścian
  • dokumentację techniczną i cenową wykorzystanych w projekcie płytek ceramicznych i farb
  • szczegółowy kosztorys użytych materiałów, lamp, mebli, sprzętu agd, armatury i ceramiki sanitarnej. Wszystkie w/w części Projektu Profesjonalnego otrzymują Państwo w naszej firmowej teczce z dołączoną płytą CD, na której znajduje się kompletny projekt

Zakup materiałów

Opierając się na naszym wieloletnim doświadczeniu i wyrobionych kontaktach handlowych Klient może powierzyć nam zakup materiałów i osprzętu, oszczędzając cenny czas i zyskując możliwość zakupu materiałów w atrakcyjniejszej cenie.

Kompleksowe wykonanie prac budowlano-remontowych wraz z nadzorem autorskim

Jeśli nie posiadają Państwo własnej ekipy remontowej, oferujemy współpracę także w tym zakresie. Nasi pracownicy wykonają powierzone prace z najwyższą starannością i pod ciągłym nadzorem projektanta. Dodatkowo zyskują Państwo możliwość otrzymania rabatu na usługę kompleksową. Organizacja prac jest dalej prowadzona przez naszą Firmę, co zapobiega ewentualnym nieporozumieniom projektanta z wykonawcą.

Nadzór nad realizacją wykonywaną przez ekipę budowlaną klienta

Świadczymy również samą usługę nadzoru autorskiego nad realizowanym projektem. Odwiedzamy Państwa budowę minimum 3 razy podczas realizacji. Pierwszy raz podczas ciężkich prac budowlanych, drugi przy wykonywaniu dokładnych prac wykończeniowych i trzeci na etapie ukończenia prac, przy okazji montażu osprzętu.

Odbiór końcowy

Dzięki partnerskiej współpracy, odciążeniu w czasochłonnych procedurach i trudach organizacyjnych, zyskują Państwo spory zapas sił, by móc cieszyć się z efektu końcowego prac wykonanych przez naszą Firmę.

Szukaj nas na

Obserwuj nas na naszych kanałach społecznościowych. Rozmawiaj z nami i bądź na bieżąco!

Galeria Flicker

Współpracujemy

Adres

KOWall, Dominik Kowalski

Toruń, ul. Wyszyńskiego 22

tel. 507 44 20 80

email: biuro@kowall.pl